chirurgai
Vilniaus "Žalgirio" saugui suteikta UAB "Gameda" pagalba.
(Oficialus "Monovisc" platintojas Lietuvoje).
Praėjusią savaitę Vilniaus "Žalgirio" saugui iš Rusijos Andrejui Nagumanovui į kelio sanarį buvo suleista vienkartinė hialurono rūgšties injekcija  "MONOVISC". Komandos gydytojas Tomas Jonaitis  taip nusprendė sumažinti prieš metus operuoto legionieriaus kelio skausmingumą ir sumažinti uždegimo galimybę. Vienas pirmųjų sportininkų Lietuvoje injekciją išbandęs A. Nagumanov sako jau dabar jaučiąs teigiamą "Monovisc" poveikį.


VŠĮ "Raseinių ligoninėje" – tūkstantis sąnarių keitimo operacijų. Klaipėdos bendrovė UAB "Gameda“, tiekė "Waldemar Link" klubo sąnarių endoprotezus.
Raseinių ligoninė lieka ištikima senoms ortopedijos traumatologijos tradicijoms ir pagal operacinį aktyvumą nedaug nusileidžia regioninėms ligoninėms. Neseniai ligoninėje atlikta 1000-oji sąnarių endoprotezavimo operacija.

Neurochirurgai išbandė naują stuburo implantą.
Šiaulių apskrities ligoninės neurochirurgai Albertas Norvaiša ir Petras Dženkaitis pirmą kartą Šiauliuose atliko stuburą stabilizuojančią operaciją uždedant naujos kartos implantą. Vokiečių firmos ,,Waldemar Link” stuburo implantą ligoninei padovanojo ir suteikė galimybę išbandyti naują metodą farmacijos kompanija UAB,,Gameda”.
Sportininkais besirūpinantiems Kauno medikams UAB "Gameda" padovanojo modernią aparatūrą.
Penktadienį Kauno medicinos universiteto klinikose (KMUK) bus pratęsta sutartis tarp Klinikų ir Lietuvos krepšinio federacijos dėl sveikatos paslaugų teikimo Lietuvos krepšinio rinktinėms. Taip pat medikams, prižiūrintiems Lietuvos krepšininkus, bus padovanota moderni kraujo plazmos sistema „ACP Double Syringe System“. 

Bendraujama su Lietuvos ir užsienio firmomis, gaminančiomis medicinos įrangą ir instrumentus tarp kurių UAB "Gameda", atstovaujanti „Waldemar Link“ produkciją Lietuvoje.
Klinika palaiko glaudžius ryšius su žymiausiomis užsienio klinikomis. Kasmet keletas klinikos gydytojų vyksta stažuotis į įvairias užsienio šalis.
"GAMEDA", UAB
Įmonės kodas 140927183
PVM kodas LT409271811
Baltikalnio g. 6, LT-91251 Klaipėda
Tel. (370 46) 31 32 31
Faksas: (370 46)31 32 30
El. paštas: info@gameda.lt
© Gameda, UAB. 2004-2011.
Visos teisės saugomos.

Sprendimas: © UAB IT Uostas
Priežiūra: info@ituostas.lt