chirurgai
Kiti sąnariai
     Smulkiesiems sąnariams priskiriami riešo, alkūnės, čiurnos sąnariai. Komplikacijos dažniausiai panašios kaip ir peties ir kelio sąnarių. Keli išskirtinai smulkiųjų sąnarių pažeidimai : .

     Plokščiapėdystė - tai pėdos deformacija, kuriai būdingas nusileidęs išilginis, skersinis arba abu skliautai. Esant šiai deformacijai, dažnai skauda pėdą ar priekinį blauzdos paviršių, padas beveik ar pilnai liečiasi prie grindų, o eisena tampa nerangi ir neelastinga.

     Jei atsistojus visa pėda, skliauto zonoje yra išlinkimai ir pirštas telpa lengvai, nuogąstauti neverta. Tačiau, jei pirštas kliūna ar vargina neaiškios kilmės skausmai pėdose, reiktų susirūpinti ir kreiptis į ortopedą – traumatologą, kad šis įvairių diagnostinių priemonių (rentgenas, rašaliniai pėdos atspaudai, padoskopija) pagalba nustatytų tikslią skausmo priežastį ir paskirtų adekvatų gydymą arba operaciją.

     Negydoma plokščiapėdystė, traumuoja čiurnos, kelio, klubo sąnąrius. Plokščiapėdystei gydyti taikomas gydomasis masažas, mankštos pratimai, vandens procedūros, vaikščiojimas basomis. Į batelius įdedami įdėklai - supinatoriai, kurie pakelia suplokštėjusį pėdos skliautą. Stiprinti pėdos ir blauzdų raumenis padeda sistemingai atliekami fiziniai pratimai, plaukimas, važinėjimas dviračiu, vaikščiojimas basomis.

      Plokščiapėdystė gydoma operacijos metu specialių implantų dėka, žr. apčioje.      Implanto įsukimas                    Baigta operacija

"GAMEDA", UAB
Įmonės kodas 140927183
PVM kodas LT409271811
Baltikalnio g. 6, LT-91251 Klaipėda
Tel. (370 46) 31 32 31
Faksas: (370 46)31 32 30
El. paštas: info@gameda.lt
© Gameda, UAB. 2004-2011.
Visos teisės saugomos.

Sprendimas: © UAB IT Uostas
Priežiūra: info@ituostas.lt