chirurgai
Kelio artroskopija
      Pirmoji artroskopinė operacija buvo atlikta būtent kelio sąnariui. Dėl ko dažniausiai operuojamas sąnarys: meniskų plyšimas. Tai skaidulinio audinio intarpai tarp šlaunikaulio ir blauzdikaulio sąnarinių paviršių. Plyšus meniskui, atsiranda strigimo jausmas, kartais kelio sąnarys visiškai užstringa- nebegalima ištiesti pilnai kelio sąnario: taip vadinamas kelio sąnario blokas.
      Mes žinome, kad kelio sąnarį dažniausiai paveikia osteoartritas - Artrozė. Tai gali labai  apsunkinti gyvenimą. Tikimės, kad ši informacija atsakys į Jums rūpimus klausimus susijusius su šiuo gydymu. Paprastai pradinėje ligos stadijoježmonės nepaiso nepatogumų, jaučiamų sąnaryje. Progresuojant osteoartritui, aktyvus vaikščiojimas, vairavimas ir judėjimas ilgainiui gali sukelti sąnario skausmus. Osteoartritas dažniausiai paveikia klubo, kelio, pirštų ir pečių sąnarius. Jei sergate osteoartritu, stovėdami ar judėdami galite jausti skausmą, o tai gali sumažinti Jūsų aktyvumą. Pradinėje stadijoje galime padėti natrio hialurono injekcijomis.
      MONOVISC - vienos injekcijos labai stipraus poveikio viskoelastinė medžiaga. Plačiau su šiuo produktu galite susipažinti čia . Pati procedūra yra labai paprasta, neskausminga ir atliekama per kelias minutes. Ją galite pažiūrėti čia  
"GAMEDA", UAB
Įmonės kodas 140927183
PVM kodas LT409271811
Baltikalnio g. 6, LT-91251 Klaipėda
Tel. (370 46) 31 32 31
Faksas: (370 46)31 32 30
El. paštas: info@gameda.lt
© Gameda, UAB. 2004-2011.
Visos teisės saugomos.

Sprendimas: © UAB IT Uostas
Priežiūra: info@ituostas.lt