chirurgai
Kaulinės rekonstrukcijos cementai
Kaulinis cementas iš polimetilmetakrilato (PMMA) jau beveik 50 metų sėkmingai naudojamas dirbtinių klubo sąnarių įtvirtinimui ir pastaraisiais dešimtmečiais vis daugiau naudojamas dirbtinių kelių sąnarių įtvirtinimui.

UAB "Gameda" tiekia vokiečių gamintojo Heraeus Medical kelių rūšių kaulinį cementą:

Palamed yra didelio klampumo, rentgeno spindulių nepraleidžiantis kaulinis cementas. Jis buvo sukurtas 
naudojimui su šiuolaikinėmis vakuuminio maišymo sistemomis. Pirminės stadijos Palamed klampumas yra mažesnis nei Palacos R, kas palengvina maišymą ir pagerina cemento kokybę dėka jo porėtumo
sumažinimo. Palamed cementui nereikalingas pradinis atšaldymas, kas palengvina naudojimą.
Palamed G sudėtyje papildomai yra antibiotikas gentamicinas. Antibiotiko Gentamicino veikimo
principas pateiktas žemiau esančiame paveiksle.Palamed yra greitai stingstantis polimeras. Dviejų sistemos komponentų - miltelių ir skysčio - sumaišymas pradžioje suformuoja pastos pavidalo medžiagą, naudojamą protezo fiksacijai kaule. Sukietėjęs cementas užtikrina stabilią protezo fiksaciją ir perduoda visas judesio metu atsirandančias apkrovas kaului per didelį cemento ir kaulo sąveikos plotą. Netirpus cirkonio (IV) oksidas įmaišomas į cemento miltelius ir veikia kaip rentgeno kontrastinė medžiaga. Chlorofilo priemaiša tarnauja optine kaulų cemento žyme operacinėje.


PALACOS®+G yra greitai kietėjantis, rentgeno kontrastinis, poli(metilmetakrilato) pagrindo kaulų cementas. Jo sudėtyje yra aminoglikozidinio antibiotiko gentamicino, kuris apsaugo sukietėjusį cementą ir aplinkinius audinius nuo infekcijų, kurias gali sukelti gentamicinui jautrios bakterijos.
Antibiotiko (Gentamicino) išsiskyrimas Kauliniuose cementuose "Palamed G" ir Palacos "R+G":


Šaltinis: Heraeus Medical.

"GAMEDA", UAB
Įmonės kodas 140927183
PVM kodas LT409271811
Baltikalnio g. 6, LT-91251 Klaipėda
Tel. (370 46) 31 32 31
Faksas: (370 46)31 32 30
El. paštas: info@gameda.lt
© Gameda, UAB. 2004-2011.
Visos teisės saugomos.

Sprendimas: © UAB IT Uostas
Priežiūra: info@ituostas.lt